Úspěchy

Rok 2009

9.9.2009 Zápis klisen do hannoverské plemenné knihy

V tento magický devítkový den 9.9.2009 se pro náš Hřebčín stala překrásná a roky očekávána událost. Do hannoverské plemenné knihy byly zapsány 4 české klisny našeho chovu a 1 česká klisna v našem majetku. Z těchto hannoversky prochovaných klisen budeme nadále registrovat potomstvo v této plemenné knize.
Jediná Rubi se nedostala do HPK, ostatní: Ariadna, Amirka HF, Ruminka HF a Jolka HF se mohou pyšnit titulem hannoverské plemenné klisny zařazené v HPK. Zápisem Rubi a Ariadny jsme zaregistrovali jejich letošní hříbata: z Rubi hřebeček po Campbel Czech a z Ariadny klisnička po Radegast. Taktéž letošní Radegastův syn z hann.klisny Wildfe je vypálen a zaregistrován v hann.PK. Fotografie z celé krásné hannoverské akce naleznete na http://picasaweb.google.cz/gebauer.jiri/.

 

4.-6.9.2009 Finále KMK a Finálová přehlídka 3.-letých klisen Martinice

Hřebčín HF reprezentovali při Finále KMK 2009 a Celostátní přehlídce tříletých klisen (pro 24 předvybraných) tři klisny našeho chovu po našem hřebci RADEGAST. Pětiletá JUDITA HF ALKAPET z Prémiované Jiwany po Gottward, tříleté AMIRKA HF z Prémiované hannoverské Amiry po A'Jungle Prince (Argentinus) a RUMINKA HF z Prémiované Ruměnky (dcera Rulety s výk.T) po Gottward.

Judita HF Alkapet se umístila na celkově 7. místě. V přehlídce 3.letých klisen se do finále dostaly obě naše klisny, když 4.místo obsadila Ruminka HF a vítěznou Miss pro rok 2009 se stala naše Amirka HF!

videa z akce:

Amirka HF, Ruminka HF, Semifinále 3.letých klisen, Finále 3.letých klisen + vyhodnocení,

Judita HF Alkapet 1.kolo, Judita HF Alkapet 2.kolo,

4.-6.9.2009 Koně v akci Pardubice

4.-6.2009 nás naše ponysekce Hřebčína HF reprezentovala na této již tradiční akci. V pátečním závodu dvojspřeží malých plemen zvítězil Aleš Fiala, před Markem Krusberským, na čtvrtém místě se umístil Adam Fiala a na šestém místě Nikol Krusberská. Všichni naši reprezentanti jeli s klisnami Šmoulinou a Sindy.

V nedělním závodě se Marek Krusberský umístil na čtvrtém místě, když mu vyvažujícího dělal pan Miloslav Lischka.

videa z pátečního závodu:

Aleš Fiala 1.kolo, Marek Krusberský 1.kolo, Adam Fiala 1.kolo, Nikol Krusberská 1.kolo

Aleš Fiala 2.kolo, Marek Krusberský 2.kolo, Adam Fiala 2.kolo, Nikol Krusberská 2.kolo

22.8.2009

22.8.2009 při Jumpig Show Ostrava se dařilo nejen Standovi Hošákovi s jeho svěřenci. Po velmi dobrých výkonech s mladými koňmi Aresem, Grafem Ruletou a Altajem, se v sobotu umístil s Legonem Chovtrans v soutěži L** na 2.místě, v neděli pak s Agip-Old v L** po bezchybném zákl.kole i finále na 8.místě, s Juditou HF Alkapet po bezchybném L** bez finále na 10.místě a s Conectionem po čistém S** na místě 4. Velikou radost nám udělal opět
Kateřinský Jiří Hruška v sedle hřebce RADKA, když po parádních čistých výkonech v ST** i ve finále, opět v Ostravě zvítězil. Gratulujeme!

15.8.2009

15.8.2009 reprezentovala náš Hřebčín Elena Kopecká s Francis na
přátelských závodech ve Sviadnově. Dvojici se opět velmi dařilo, když v obou soutěžích L* a L** nenašla přemožitele a po bezchybných rozeskakováních zvítězila v nejrychlejších časech.

9.8.2009
Na závodech ve Frýdku Místku startovali 4 jezdci, kteří vzorně reprezentovali náš hřebčín. Standovi Hošákovi, Magdě Sadílkové, Zdeňce Kalinové a Elen Kopecké s koňmi Altaj, Ares, Deborah, Raul a Francis se podařilo absolvovat celkem 11 parkurů pouze s jedinou chybičkou na překážkách s těmito krásnými umístěními: vítězství, 2., 3., a 4. místo.

25.-26.7.2009
Ve finále MŠMK v kategorii 4.letých umístil Rico HF Alkapet na 12.místě a v kategorii 5.letých Judita HF Alkapet na 8.místě.
Rico finále 1.kolo, Rico finále 2.kolo, Judita finále 1.kolo,

14.7.2009
Na 7.kole MŠMK v Trojanovicích umístila Judita HF Alkapet se Stanislavem Hošákem na 3.místě.
Základní kolo,

12.7.2009
Zvítězil Standa Hošák s Legonem Chovtrans v Trojanovicích v L**.
Výsledková listina

8.7.2009
Na KMK ve Frenštátě pod Radhoštěm se umístila Judita Hf Alkapet na třetím místě.
Výsledková listina

19.6.2009
V pátečním zahajovacím L** zvítězil Standa Hošák s Legonen Chovtrans.
video ukázka

4.6.2009
Na Judita HF Alkapet vítězná po čtvrté v řadě v této sezóně při KMK v Opavě Kateřinkách s ohodnocením 8,5b.

22.5.2009
Na MŠMK v Ostravě jsme v kategorii pětiletých byli zastoupení klisnou Juditou HF Alkapet v sedle se Standou Hošákem, která svým letošním třetím startem a třetím vítězstvím potvrdila svou vyjímečnost!
základní kolo:
vítězné rozeskakování:
Výsledková listina, Základní kolo,

22.5.2009
Na MŠMK v Ostravě se prezentoval v kategorii čtyřletých plemenný hřebec Con Pleasure v sedle s Kateřinou Soviakovou a zajistil si čistým parkůrem první místo.
video ukázka

17.5.2009
Plemenný hřebec Radek v sedle s Jiřím Hruškou přepisují historii, když se jim podaří devět let po otci Radka hřebci Radegastovi zvítězit ve velké ceně Ostravy. Gratulujeme ke skvělému úspěchu!
Základní kolo, Vítězné rozeskakování

8.5.2009
Na KMK v Brně v kategorii 5-ti letých klisen Judita HF Alkapet ve svém letošním druhém startu opět zvítězila a potvrzuje tím své loňské skvělé výsledky.
video ukázka

8.5.2009

3.kolo MŠMK Frenštát p.R., kde startovala klisna Wiktorie dopadl opět úspěšně pro jejího otce hřebce Radegasta, jelikož tato klisna šla bezchybný parkůr a stala se svou jezdkyní Martynkovou Anežkou ze stáje JLB Komorní Lhotka jednou z vítězek.
Výsledková listina

17.4.2009

Účast tří koní našeho hřebčína na MŠMK v Ostravě završila klisna Judita HF Alkapet po Radegast v sedle se Stanislavem Hošákem vítězstvím v kategorii 5-ti letých hřebců, valachů a klisen. Tímto vítězstvím si přiblížila účast ve finále.
Výsledková listina, video rozeskakování, video základní kolo

5.4.2009
Vítězství Radegastova syna Radka s Jiřím Hruškou v sedle na Jarních závodech v Opavě Kateřinkách.
Výsledková listina

22.3.2009
Vítězství Radegastova syna Radka s Jiřím Hruškou v sedle na XXXII.Memoriálu Josefa Zicháčka v Opavě Kateřinkách.
Výsledková listina

21.3.2009
Ve finále skoku ve volnosti čtyřletých klisen plemene ČT v Herouticích zvítězila klisna 67/160 Wiktorie po Radegast.
Výsledková listina