Plemenní hřebci
Danken

1648 Danken (Liken z diana - Filip) KVH 140cm

Český sportovní pony. Ryzák, narozený 2008, po Liken z Diana po Filip. Otec Liken má vlastní výkonnost T. Matka Diana má vlastní výkonnost ST, potomci již dosáhli výkonnosti T. V současné době je hřebec testován ve vozatajských soutěžích i pod sedlem.

Celý článek...
 
Federweisser

2906 Federweisser (Feiner Graf – Lungau – Nomade)

Akcelerační hannoverský ryzák narostlý 166 cm KVH, narozen 2.2.1994. Je synem hannoverského hnědého Feiner Graf a hannoverské ryzé klisny Loriny po Lungau. Lorina se umisťovala v parkurových soutěžích stupně T, další z dcer Lungau, klisna Luna, je matkou olympijského vítěze a současně jednoho z nejlepších drezurních koní na světě, Salinera. To dokazuje vícestranné sportovní využití koní linie Der Löwe.

Celý článek...
 
Irs Colfrey

1647 Irs Colfrey (Bohemian Freyr z Irsiny - Lipan) KVH 124cm

Český sportovní pony. Žlutobílá straka, narozený 2008, po Bohemian Freyr z Irsiny po Lipan. Český sportovní pony po otci vlastní výkonnosti T a výkonností potomku T (otec sedmiT skokanu). Otec Bohemia Freyr má v chovu dva syny a sedm dcer. Matka Irsina docílila výkonnosti T Irs Colfrey je z obou stran původu prochován na absolutní výkonnost. V současné době je hřebec testován ve vozatajských soutežích i pod sedlem.

Celý článek...
 
Puerto Rico

2855 Puerto Rico (Porter z derila - Diadém)

Tmavý hnědák, narozený 1997, po Porter z Derila po Diadém - 94. Český teplokrevník po holštýnském otci, matka z rodiny v několika generacích prověřené ve sportu. Puerto Rico je zařazený v Akceleračním programu na základě dosažené vlastní výkonnosti.

Celý článek...
 
Radegast

2640 Radegast (Raphael – Wendekreis – Wohlklang)

Akcelerační hannoverský ryzák narostlý 164 cm KVH, narozen 12.6.1991. Je synem světového legendárního westfálského hnědého Raphael a tmavoryzé hannoverské klisny Wünschtraum po Wendekreis. Radegast absolvoval Körung hannoverských hřebců v německém Verdenu v roce 1993. Zde byl körován, ing. Stanislavem Hošákem vybrán a do ČR zakoupen pro VFU Brno ŠZP Nový Jičín co by zušlechťovatel chovu tamního hřebčína.

Celý článek...